banery
banery [Odzyskane]-04
banery [Odzyskane]ssfrdf_Obszar roboczy 1
PlayPause

Inauguracja 2011/2012

Data: 2011-10-20

1 października br. odbyła się pierwsza inauguracja roku akademickiego 2011/2012 w Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu. Z okazji tej uroczystości Wyższa Szkoła Demokracji przygotowała imprezę zamkniętą na specjalne zaproszenia wyłącznie dla swoich studentów oraz wybranych osobistości Grudziądza i regionu.

Władze uczelni zaskoczyło ogromne zainteresowanie inauguracją roku akademickiego, jak uważają: „przyczyną tak ogromnego zainteresowania mogły być przygotowane przez nas niespodzianki wieczoru”.

Specjalnie na inauguracji roku akademickiego w WSD, na scenie w teatrze wystąpili zespół Platou wraz z Anią Wyszkoni, którzy zaśpiewali utwory Marka Grechuty. W naszej opinii wykonanie piosenek Marka Grechuty w nowoczesnej aranżacji zostało przyjęte niezwykle pozytywnie, o czym świadczył kontakt zespołu z publicznością, która wspólnie z zespołem śpiewała stare, dobrze im znane piosenki Marka Grechuty.

W trakcie inauguracji zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać przemówienia Założyciela i Kanclerza uczelni Pani mgr Angeliki Cysewskiej-Kubala oraz Rektora Pani dr Izabeli Orzoł, a także przemówień Posła Pana Janusza Dzięcioła oraz Prezydenta Miasta Pana Roberta Malinowskiego. Władze uczelni nadali również status pierwszym studentom Wyższej Szkoły Demokracji, wręczając im indeksy. Na uroczystej inauguracji studenci otrzymali także małą dawkę tego co ich czeka na studiach, mieli bowiem okazję wysłuchać wykładu inauguracyjnego wygłoszonego przez prof. zw. Tadeusza Godlewskiego na temat współczesnych partii politycznych, jak się okazało polityka wcale nie musi być nudna, studenci bowiem z dużym zainteresowaniem i należytym szacunkiem wysłuchali wykładu profesora.

Podsumowując władze uczelni życzą studentom WSD, aby tak rozpoczęty rok akademicki zapadł w ich pamięci na bardzo długie lata.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni do 7:00 do 15:00

+ 48 (56) 465-04-37
+ 48 576-367-797

dziekanat@ansgrudziadz.pl