banery
banery [Odzyskane]-04
banery [Odzyskane]ssfrdf_Obszar roboczy 1
PlayPause

Inauguracja roku 2012/2013

Data: 2012-09-14

W tym roku Wyższa Szkoła Demokracji dla swoich studentów przygotowała wspaniałą niespodziankę. Uroczystość inauguracji roku akademickiego uświetni występ Marcina Czyżewskiego, który jest obecnie jednym z najciekawszych wokalistów na polskim rynku muzycznym.

Marcin Czyżewski ma na swoim koncie wiele sukcesów, m.in. występ w ścisłym finale TVN Sopot Festival 2009. Był również finalistą I edycji muzycznego show Polsatu „Must Be The Music – Tylko Muzyka”. Udział w programach przyniósł Mu sławę również za granicą. Koncertował w Los Angeles i w prestiżowym klubie muzycznym Anthology w San Diego.

Obecnie muzyk bierze udział w wyjątkowym, międzynarodowym projekcie „Poland… Why Not?”, w którym pod okiem wybitnych, światowej klasy producentów, wśród których jest m.in. Rob Hoffman (Michael Jackson, Christina Aguilera), swoje płyty wydają polscy wykonawcy. Obok Marcina Czyżewskiego biorą w nim udział również Natasza Urbańska, Patricia Kazadi, Mietek Szcześniak czy Sławek Uniatowski. Albumy mają promować najbardziej utalentowanych, polskich artystów również poza granicami naszego kraju.

Marcin Czyżewski kojarzony jest przede wszystkim ze swoją wyjątkową barwą głosu, nieprzeciętną charyzmą i wyjątkowymi interpretacjami utworów. Ma na swoim koncie współpracę z takimi zespołami jak m.in. Harlem,Oddział Zamknięty czy Sami.

Inauguracja roku akademickiego odbędzie się 13 października o godz. 15:00 w Teatrze. Życzymy wszystkiego najlepszego zarówno studentom rozpoczynającym jak i tym, którzy kontynuują naukę w Wyższej Szkole Demokracji.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni do 7:00 do 15:00

+ 48 (56) 465-04-37
+ 48 576-367-797

dziekanat@ansgrudziadz.pl