banery
banery [Odzyskane]-04
banery [Odzyskane]ssfrdf_Obszar roboczy 1
PlayPause

Inauguracja roku 2013/2014

Data: 2013-10-15

Ponad 80 nowych studentów dołączyło do grona akademickiej braci WSD

Inauguracja roku akademickiego odbyła się 12 października 2013 r. w grudziądzkim teatrze. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. przedstawiciele władz miasta, służb mundurowych, studenci, kadra dydaktyczna WSD oraz, po raz pierwszy, słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

W czasie uroczystości ze sceny rozbrzmiewały podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesów uczelni, a także słowa wsparcia i odwagi skierowane do studentów rozpoczynających u nas swoją akademicką przygodę. Impreza stała się też najlepszą okazją do tego, aby docenić żaków, dla których przygoda ta w ubiegłym roku była pasmem samych powodzeń.

Nagrody z rąk Pani założyciel WSD oraz posła Janusza Dzięcioła za najlepsze wyniki w nauce odebrały panie: Agnieszka Stawicka, Marzanna Zalewska i Justyna Stachowska. Jak co roku, inaugurację ożywiła muzyka chóru Alla Camera oraz zaproszonego artysty. Tym razem był nim finalista programu telewizyjnego „X Factor” Filip Mettler, dla którego okazaliśmy się być publicznością wyjątkową – to właśnie dla nas wokalista po raz drugi w swojej karierze zagrał koncert tylko przy akompaniamencie fortepianu, pokazując tym samym ogromną skalę swojego głosu.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jesteśmy dostępni do 7:00 do 15:00

+ 48 (56) 465-04-37
+ 48 576-367-797

dziekanat@ansgrudziadz.pl